Доктор медичних наук, лікар-хірург
Провідний науковий співробітник
Заслужений лікар України
Професійна освіта:
Перехрестенко Олександр Васильович в 1999 році закінчив з відзнакою медичний факультет Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця за спеціальністю “лікувальна справа”. З 1999 по 2001 рік пройшов інтернатуру за спеціальністю «хірургія».
Професійна діяльність:
З 2001 по 2006 рік працював на посаді лікаря–хірурга Тетіївської центральної районної лікарні.
З 2006 по 2008 рік пройшов підготовку у клінічній ординатурі за спеціальністю “хірургія” при Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова НАМН України. З 2008 по 2010 рік працював лікарем–хірургом відділення хірургії стравоходу, шлунка та кишечника, з 2010 року по 2015 рік – науковим співробітником, а з 2016 року до 2018 року – старшим науковим співробітником відділу хірургії шлунково–кишкового тракту НІХТ ім. О. О. Шалімова НАМН України.
Досягнення:
У 2011 році успішно захистив кандидатську дисертацію на тему: «Моніторинг та методи корекції внутрішньочеревного тиску у хворих з непрохідністю порожнистих органів шлунково-кишкового тракту».
Член Української асоціації баріатричної хірургії, Міжнародної асоціації хірургії ожиріння і метаболічних порушень (IFSO), Європейської асоціації ендоскопічної хірургії (EAES), Європейської спілки герніологів (EHS). Має вищу кваліфікаційну категорію з хірургії.
У 2016 році захистив докторську дисертацію на тему: «Рукавна резекція шлунка та біліопанкреатичне шунтування в модифікації Hess–Marceau в хірургічному лікуванні морбідного ожиріння» (клініко-експериментальне дослідження).
Сфера пріоритетних наукових та практичних інтересів – метаболічна хірургія, герніологія, хірургія шлунка та кишечника, лапароскопічна хірургія (в тому числі із застосуванням інноваційного однопортового доступу та мікроінструментів), організація фахової мультидисциплінарної взаємодії у лікуванні пацієнтів з метаболічним синдромом.
Регулярно проходить стажування у провідних тренінг-центрах та клініках світу, бере участь у вітчизняних та міжнародних конференціях.
З січня 2018 року – заступник директора з наукової роботи Державної наукової установи «Центр інноваційних медичних технологій НАН України», заслужений лікар України.
Автор 145 наукових праць в тому числі 18 патентів на корисну модель, 1 монографії, 1 керівництва, 5 методичних рекомендацій.