+38 044 272 22 05, +38 044 272 34 03

Київ, вул. Вознесенський узвіз, 22

office@cimt.com.ua

  • UKR

Перехрестенко Олександр Васильович

Доктор медичних наук, лікар-хірург
Провідний науковий співробітник
Заслужений лікар України

Професійна освіта:

Перехрестенко Олександр Васильович в 1999 році закінчив з відзнакою медичний факультет Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця за спеціальністю “лікувальна справа”. З 1999 по 2001 рік пройшов інтернатуру за спеціальністю «хірургія».

Професійна діяльність:

З 2001 по 2006 рік працював на посаді лікаря–хірурга Тетіївської центральної районної лікарні.

З 2006 по 2008 рік пройшов підготовку у клінічній ординатурі за спеціальністю “хірургія” при Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова НАМН України. З 2008 по 2010 рік працював лікарем–хірургом відділення хірургії стравоходу, шлунка та кишечника, з 2010 року по 2015 рік – науковим співробітником, а з 2016 року до 2018 року – старшим науковим співробітником відділу хірургії шлунково–кишкового тракту НІХТ ім. О. О. Шалімова НАМН України.

Досягнення:

У 2011 році успішно захистив кандидатську дисертацію на тему: «Моніторинг та методи корекції внутрішньочеревного тиску у хворих з непрохідністю порожнистих органів шлунково-кишкового тракту».

Член  Української асоціації баріатричної хірургії, Міжнародної асоціації хірургії ожиріння і метаболічних порушень (IFSO), Європейської асоціації ендоскопічної хірургії (EAES), Європейської спілки герніологів (EHS). Має вищу кваліфікаційну категорію з хірургії.

У 2016 році захистив докторську дисертацію на тему: «Рукавна резекція шлунка та біліопанкреатичне шунтування в модифікації Hess–Marceau в хірургічному лікуванні морбідного ожиріння» (клініко-експериментальне дослідження).

Сфера пріоритетних наукових та практичних інтересів – метаболічна хірургія, герніологія, хірургія шлунка та кишечника, лапароскопічна хірургія (в тому числі із застосуванням інноваційного однопортового доступу та мікроінструментів), організація фахової мультидисциплінарної взаємодії у лікуванні пацієнтів з метаболічним синдромом.

Регулярно проходить стажування у провідних тренінг-центрах та клініках світу, бере участь у вітчизняних та міжнародних конференціях.

З січня 2018 року – заступник директора з наукової роботи Державної наукової установи «Центр інноваційних медичних технологій НАН України», заслужений лікар України.

Автор 145 наукових праць в тому числі 18 патентів на корисну модель, 1 монографії, 1 керівництва, 5 методичних рекомендацій.