+38 044 272 22 05, +38 044 272 34 03

Київ, вул. Вознесенський узвіз, 22

office@cimt.com.ua

  • UKR

Косей Наталія Василівна

Доктор медичних наук, лікар гінеколог-ендокринолог

Професор

Лікар вищої категорії (стаж роботи 28 років), має міжнародні сертифікати ESGE спеціаліста з лапароскопії в гінекології та спеціаліста з гістероскопії

Професійні навички та застосовані методи лікування  та діагностики: консервативна та оперативна гінекологія

 

Професійна освіта:

Київський медичний університет гм. О.О.Богомольця (1986-1992 р)

Післядипломна освіта

Клінічна ординатура за спеціальністю “Акушерство і гінекологія”, Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМНУ (1994 г.);

Аспірантура за спеціальністю “Акушерство і гінекологія”, Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМНУ (1997 г.);

Спеціалізація за напрямом “Ультразвукова діагностика”, м Київ (2003 р).

Спеціалізація за напрямом “Онкологія”, м Київ (2018 р).

 

Наукова діяльність

Свою наукову діяльність Наталія Василівна початку 1997 р на посаді наукового співробітника відділення ендокринної гінекології при Інституті педіатрії, акушерства та гінекології НАМНУ. Захистила кандидатську дисертацію в 1997 році.

З 2001 р Наталія Василівна – старший науковий співробітник, з 2004 р – головний науковий співробітник вищевказаного відділення Інституту. В 2009 р відбувся захист докторської дисертації, в якій розкривалася проблематика діагностики і терапії лейоміоми матки. В 2018 році отримала звання професора. З 2020 року – завідувач відділу репродуктивного здоров’я ДНУ “Центр інноваційних медичних технологій НАН України”.

Автор 195 наукових публікацій та 27 патентів. Керівник 3 кандидатських дисертацій, що захищені, та 1 запланованої дисертації.

Була учасником понад 300 науково-практичних конференцій, конгресів, в тому чисті міжнародних, і безлічі регіональних конференцій і семінарів.

Постійно приймає участь у наукових дослідженнях, конгресах та конференціях з доповідями, роботі Вчених Рад. Читає лекції та проводить майстер-класи для лікарів.

Одним з пріоритетних напрямів наукової діяльності Косей Н.В. є вивчення проблем гіперпроліферативної патології матки, в тому числі лейоміоми матки, а також поєднаних гіперпроліферативних захворювань матки, молочної та щитовидної залоз. Також   велика   увага   приділяється      удосконаленню   інноваційних   хірургічних технологій  в гінекології. За її участю були удосконалені та  широко  впроваджені  в  клінічну  практику органозберігаючі  методики лікування міоми матки із застосуванням ендоскопічних методик (лапароскопії, гістероскопії),  емболізації маткових артерій та інших малоінвазивних технологій.

Займається також проблемами дисгормональних порушень у жінок в різні вікові періоди, в т.ч. синдрому полікістозних яєчників, гіперандрогенії, аномальних маткових кровотеч, ендометріозу, клімактеричного синдрому та синдрому передчасного виснаження яєчників.

 

Член наукових асоціацій

Асоціація акушерів-гінекологів України

Асоціація кольпоскопії і цервікальної патології України

Асоціація гінекологів-ендокринологів України (голова Кіївського осередку)

Асоціація метаболічної медицини

 

Член Вченої Ради ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України»;

З 2010 по 2013 рік  була членом вченої ради ДУ “Інститут ПАГ НАМН України”;

З 2014 року по теперішній час є членом Спеціалізованої вченої ради Д 05.600.01 при Вінницькому національному медичному університеті ім. Пирогова М.І.

Член мультидисциплінарної робочої групи Міністерства охорони здоров’я з розробки галузевих стандартів і протоколів за напрямом «Акушерство та гінекологія»