+38 044 272 22 05, +38 044 272 34 03

Київ, вул. Вознесенський узвіз, 22

office@cimt.com.ua

  • UKR

Поліклініка №1

Поліклініка ЦІМТ забезпечує усі види кваліфікованої спеціалізованої амбулаторно-поліклінічної медичної допомоги, надає консультативну та лікувальну амбулаторну допомогу за основними медичними спеціальностями.

Надання медичної допомоги в поліклініці забезпечують висококваліфіковані лікарі терапевтичного та хірургічного профілю із чотирнадцяти спеціальностей. Планова потужність розрахована на 500 відвідувань за зміну.

На базі поліклініки розміщені клініко-діагностична лабораторія, відділення функціональної діагностики та відділення рентгенологічної діагностики.

У роботу поліклініки впроваджена електронна система «Doctor Elex» для реєстрації пацієнтів та електронного документообігу, що кардинально зменшує робочий час персоналу на ведення медичної документації та допомагає чіткій взаємодії поліклініки з іншими структурними підрозділами Центру.

Сучасні лабораторні та інструментальні методи обстеження дозволяють лікарям діагностувати складну патологію, проводити диференційний діагноз, контролювати процес лікування.

Вул. Вознесенський Узвіз, 22
Тел. 272 22 05