+38 044 272 22 05, +38 044 272 34 03

Київ, вул. Вознесенський узвіз, 22

office@cimt.com.ua

  • UKR

Завідувач відділу – Косюхно Сергій Вікторович

Наш науковий відділ спеціалізується на розробці та впровадженні в клінічну практику сучасних методів лікування та профілактики широкого спектру захворювань органів живота.

Нашою метою є не тільки виконання складних об’ємів хірургічних втручань, але й зменшення кількості розрізів під час їх виконання.

Наші спеціалісти проводять дослідження із використання інструментів меншого діаметру, ніж при звичайній лапароскопії, або навіть виконання операцій через один прокол – однопортової хірургії.

Ці види оперативних втручань мають не тільки косметичний ефект, але й позитивно впливають на час реабілітації. В свою чергу менший час перебування в стаціонарі зменшує ймовірність виникнення у пацієнтів внутрішньогоспітальної інфекції та низки інших ускладнень. Для покращення перебування пацієнтів інтегруються сучасні Європейські протоколи швидкої реабілітації (ERAS), так само, як і протоколи надання допомоги пацієнтам із хірургічною патологією.

Співробітники відділу є дійсними членами Європейської асоціації ендоскопічних хірургів (EAES), Європейської асоціації хірургії шлунково-кишкового тракту (EDS), Міжнародної асоціації хірургії ожиріння та метаболічних порушень (IFSO), та інших міжнародних та вітчизняних профільних організацій. На рахунку наших спеціалістів більше 20 стажувань в провідних наукових центрах Європи та Азії.

Результати роботи відділу щорічно висвітлюються на міжнародних симпозіумах та конференціях.

Співробітники відділу володіють мініінвазивними методиками лікування гриж стравохідного отвору діафрагми та передньої черевної стінки, захворювань тонкого та товстого кишечнику, жовчного міхура та жовчних протоків, підшлункової залози, печінки та заочеревинних органів.

Ексклюзивним напрямком розробок спеціалістів відділу є виконання екстраперитонеоскопічних втручань.

Наші фахівці використовують наукові розробки відділу для навчання лікарів по всій Україні та за її межами.