+38 044 272 22 05, +38 044 272 34 03

Київ, вул. Вознесенський узвіз, 22

office@cimt.com.ua

 • UKR

Хірургічне відділення

В житті кожної людини рано чи пізно може настати момент коли вона або хтось з її близьких буде потребувати хірургічної допомоги. Необхідність в операції в більшості випадків викликає природнє відчуття страху та  хвилювання. Однак стрімкий розвиток сучасних технологій відкриває нові можливості в медицині та є запорукою впевненості у позитивному результаті лікування. Тому, пріоритетним напрямом надання необхідної хірургічної допомоги в нашому Центрі є «безкровний та безболісний метод» з використанням малоінвазивних методик. Це дозволяє нам виконувати повний об’єм операції з мінімальною травмою для організму пацієнта.

Суть методики. Операція виконується через проколи (розрізи 0,5 – 2 см) черевної стінки, в які вводяться спеціальна відеокамера та інструменти. Зображення передається на екран, з високою роздільною здатністю, що дозволяє хірургу чітко бачити зону операції під великим збільшенням, точно та безпечно виконувати та контролювати всі свої дії. Після завершення  операції, місця проколів зашиваються атравматичною ниткою, яку знімати не треба. Це позбавляє пацієнта неприємної процедури зняття швів.

Переваги лапароскопії:

 • Відсутність болю. Завдячуючи адекватній анестезії та висококваліфікованій роботі спеціалістів анестезіологів, сама операція для пацієнта повністю безболісна. А завдяки відсутності великих розрізів та мінімальній травмі, больові відчуття в післяопераційному періоді зводяться до мінімуму, що в свою чергу, сприяє швидкому відновленню та поверненню до повсякденної діяльності пацієнта.
 • Відсутність ускладнень. Одне з важливих завдань сучасної хірургії, – звести рівень ускладнень до мінімуму. Тому, завдячуючи розвитку лапароскопічних технологій, які з поміж іншого сприяють зменшенню механічного пошкодження тканин в черевній порожнині, розвиток спайкової хвороби в порівнянні з традиційними операціями є мізерним. Як відомо, «вхідними воротами» для потрапляння інфекції є розріз, тому чим менший розріз тим вірогідність її інфікування зменшується. Рання активація пацієнта значно зменшує ризик загострень супутніх захворювань та розвитку госпітальних пневмоній.
 • Швидке відновлення. Якщо після «відкритої» операції пацієнт змушений тривалий час обмежувати себе в русі через велику травму та біль, то при лапаросокопії відновний процес проходить значно швидше. Вже через 2 – 3 години пацієнт повністю активується та в змозі самостійно пересуватися та обслуговувати себе.
 • Відсутність тривалої госпіталізації. Тривалість госпіталізації після лапароскопічних втручань суттєво зменшується в порівнянні з традиційними «відкритими» операціями. Так, в середньому госпіталізація триває 3-4 дні, а в деяких випадках пацієнт вже на наступний день після втручання повертається до звичного способу життя.

Унікальність нашого центру. Центр інноваційних медичних технологій є  потужною сучасною науковою та клінічною базою. Це дозволяє забезпечити своєчасну діагностику та лікування широкого спектру захворювань хірургічного профілю. В основу надання медичної допомоги покладені міжнародні протоколи та стандарти лікування, ефективність яких підтверджена у всьому світі. При цьому, спеціалістами нашого Центру застосовується індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Наш операційний блок оснащений найсучаснішим медичним обладнанням, якому немає аналогів в Україні. Це дає нам можливість запропонувати пацієнтам широкий спектр сучасних малотравматичних хірургічних методик лікування різноманітних захворювань. Після операції нашим пацієнтам проводиться повний курс післяопераційної реабілітації згідно протоколів швидкого одужання, так звані ERAS протоколи.

Досвідчена хірургічна команда Центру інноваційних медичних технологій НАН України  забезпечує найсучасніший рівень хірургічної допомоги при таких патологіях:

 • Доброякісні та злоякісні пухлини стравоходу, шлунка, тонкого та товстого кишківника.
 • Доброякісні та злоякісні пухлини заочеревинного простору.
 • Первинні та рецидивні кили передньої черевної стінки (пахові, стегнові, пупкові, білої лінії, спігелієвої лінії, післяопераційні вентральні, бокові, троакарні), внутрішні (стравохідного отвору діафрагми).
 • Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ).
 • Гостра хірургічна патологія: апендицит, холецистит, кишкова непрохідність, перфоративна виразка шлунка та дванадцятипалої кишки.
 • Морбідне ожиріння та метаболічні порушення: первинна та ревізійна хірургія.
 • Хірургія цукрового діабету ІІ типу.
 • Патологія щитоподібної залози.
 • Патологія наднирників.
 • Патологія недостатнього живлення: синдром короткої тонкої кишки, синдром протеїнмальнутриції.
 • Реконструктивна хірургія травного каналу.
 • Естетична хірургія передньої черевної стінки: абдомінопластика, ліпосакція.
 • Патологія прямої кишки: геморой, анальна тріщина, поліпи, епітеліальні куприкові ходи, парапроктит.