+38 044 272 22 05, +38 044 272 34 03

Київ, вул. Вознесенський узвіз, 22

office@cimt.com.ua

Відділення відновного лікування та реабілітації

У відділенні відновного лікування проводиться весь спектр реабілітаційного лікування із застосуванням як   медикоментозних методів, так і немедикаментозної терапії, яка полягає у застосуванні таких методів як:

Озонотерапія — це метод лікування із застосуванням медичного озону. Він активізує обмінні процеси на клітинному рівні, що покращує мікроциркуляцію крові та газообмін.

Карбокситерапія – широко відомий в прогресивному медичному світі метод лікування, який здійснює комплексний оздоровчий вплив на організм людини при різних патологічних процесах.

Магнітотерапія – це відносно новий напрямок в фізіотерапії, що грунтується на впливі низькочастотного магнітного поля на хвору область або весь організм в цілому.

Лазерна терапія ефективно доповнює медикаментозне лікування, а в разі непереносимості медикаментів – замінює їх. Також застосовується при гіперхолестеринемії.

Електростимуляція –лікувальний метод при якому застосовуються імпульсні струми різної форми та частоти для відновлення функцій пошкодженого нервово – м’язового апарату під контролем електростимулюючої нейрономіографії. Проводиться за допомогою апаратів для відновного лікування рухів «Тренар-01» та «Тренар-02» та комп’ютерної програми «ProMova 1.2. Методика відновлення усного мовлення у інсультних і післяінсультних хворих з моторною або моторно-сенсорною афазією на базі індивідуальних тренувань рухів тонкої моторики кисті».

Голкорефлексотерапія – це східний метод лікування, який полягає у впливі на спеціальні точки, розподілені по організму і відповідають за роботу всіх органів. Ефект помітний вже після перших процедур.

Широко представлено бальнеолікування   – це  циркулярний душ, душ Шарко, підводний душ-масаж, велика  різновидність ванн (хвойні, йодобромні, морські, сірководневі, скипидарні, соляноводневі).

Використовують у відділенні електронейрономіографію який допомагає дослідити біоелектричну активність м’язів та нервів.

Професійна команда Відділення відновного лікування та реабілітації Центру інноваційних медичних технологій забезпечує найсучасніший рівень допомоги при таких патологіях:

  1. ЦВХ:

1.1. Наслідки порушення мозкового кровообігу ішемічного та геморагічного характеру, рухові розлади, обумовлені ураженнями ЦНС судинного, травматичного, запального генезу (парези, порушення мови);

1.2. Хронічна ішемія мозку ( ДЕП-1,2 стадія; гіперхолестеринемія, часті головні болі);

  1. Гіпертонічна хвороба 1 та 2 ст;
  2. Захворювання периферичної нервової системи (неврити лицьового, трійчастого нерва, рухові розлади, обумовлені ураженнями периферичної нервової системи (неврити, поліневрити, плексити, радикуліти травматичного, ішемічного, запального, компресійного генезу);
  3. Наслідки черепно-мозкової травми;
  4. Захворювання вегетативної нервової системи (астеновегетативні синдроми, мігрень, синдром Рейно);
  5. Захворювання хребта (остеохондрози, дорсалгії, здавлення корінців випученнями та грижами м/х дисків);

7. Захворювання суглобів (деформіруючі  артрози 1-2ст.);

  1. Реабілітація хворих після операцій опорно-рухового апарату.