+38 044 272 22 05, +38 044 272 34 03

Київ, вул. Вознесенський узвіз, 22

office@cimt.com.ua

  • UKR

Скобенко Євгеній Олександрович

Кандидат медичних наук, лікар ортопед травматолог

Професійна освіта:

Скобенко Євгеній Олександрович в 2006 році закінчив  медичний факультет Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця за спеціальністю “лікувальна справа”. З 2006 по 2008 рік пройшов інтернатуру за спеціальністю «травматологія та ортопедія».

Професійна діяльність:

З 2008 по 2010 рік пройшов підготовку у клінічній ординатурі за спеціальністю “травматологія та ортопедія” на кафедрі травматології та ортопедії НМУ ім. О.О.Богомольця.

З 2008 по 2019 рік працював на посаді лікаря травматолога у Київській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги.

З 2018 по теперішній час працює лікарем травматологом МЦ «Добробут»

Досягнення:

У 2015 році успішно захистив кандидатську дисертацію на тему: «Оптимізація лікування переломів проксимального епіметафізу великогомілкової кістки».

Член  Української асоціації ортопедів травматологів, Української асоціації спортивної травми, хірургії коліна та артроскопії. Має вищу кваліфікаційну категорію з травматології та ортопедії.

Сфера пріоритетних наукових та практичних інтересів – хірургічне та консервативне лікування захворювань та травм опорно-рухового апарату, малоінвазивні артроскопічні методики хірургічного лікування пошкоджень капсульно-зв’язкового апарату суглобів, ендопротезування кульшового, колінного та плечового суглобів.

Регулярно проходить стажування у провідних тренінг-центрах та клініках світу, бере активну участь у вітчизняних та міжнародних конференціях, практичних семінарах.

З 2018 року – завідувач відділом відновлювальної та реконструктивної ортопедії та реабілітації Державної наукової установи «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».

Автор 16 наукових праць в тому числі 2 патентів України на винахід.​