+38 044 272 22 05, +38 044 272 34 03

Київ, вул. Вознесенський узвіз, 22

office@cimt.com.ua

Тренінг-центр.

Непереривна медична освіта (англ. – сontinuing medical education) – це концепція післядипломної освіти, що має на меті постійну підтримку високого рівня компетентності у своїй сфері професійної діяльності. Навчання спеціалістів на сучасному рівні є одним із пріоритетних завдань наших фахівців.

Унікальною площадкою для реалізації післядипломних освітніх програм стане тренінг-центр, що створюється за адресою вул. академіка Доброхотова 13. Прикметна особливість цієї структури – це широкий спектр спеціальностей, за якими буде проводитись навчання з підготовкою фахівців до ефективної реалізації мультидисциплінарного підходу у лікуванні пацієнтів.

Хірурги матимуть унікальну можливість опанувати та відпрацювати практичні навички лапароскопічних та малоінвазивних втручань у абдомінальній та ендокринній хірургії, урогінекології, ортопедії та травматології. Запорукою успіху стане етапне навчання від симуляційних тренажерів (dry lab) до операцій на лабораторних тваринах (wet lab), прямих трансляцій із операційних (в тому числі провідних світових клінік).

Навчання у тренінг-центрі дасть змогу у взаємодії із кращими науковцями центру поглибити теоретичні знання щодо конкретних методик діагностики та лікування широкого спектру як хірургічних так і терапевтичних захворювань, вдосконалити навички роботи у мультидисціплінарній команді, отримати онлайн-консультації міжнародних експертів, ознайомитись із можливостями телемедичних технологій.

Важливим напрямком роботи центру стане проведення «шкіл пацієнта», під час яких наші спеціалісти навчатимуть хворих як безпечно та комфортно адаптувати свій стиль життя до того чи іншого захворювання (наприклад, цукрового діабету, артеріальної гіпертензії, післяопераційної стоми).

Ми чекаємо на вас і готові поділитися своїм досвідом та навичками задля життя та здоров’я  наших пацієнтів.

Орієнтовний початок роботи тренінг центру ІІ-ІІІ квартал 2019 року.