+38 044 272 22 05, +38 044 272 34 03

Київ, вул. Вознесенський узвіз, 22

office@cimt.com.ua

  • UKR

Продовження історії Івана – найважчого пацієнта в Україні

В продовження історії Івана – найважчого пацієнта в Україні!

На контрольний огляд до нас приїхав пацієнт Іван, якому у травні 2021 року успішно було виконано лапароскопічну рукавну резекцію шлунку – операцію по зменшенню об’єму шлунка. Нагадуємо, що на момент звернення його вага складала 316 кг!

Нам вдалось підготувати Івана до операції, провівши комплексну мультидисциплінарну підготовку, завдяки якій він втратив 30 кг, що дало змогу максимально безпечно виконати оперативне втручання. Через 7 місяців вага Івана знизилась на 101 кг, це майже 32% від його загальної маси тіла, він себе чудово почував та став вести активний спосіб життя!

В нашому Центрі проведено ряд клінічних, лабораторних та інструментальних досліджень, за якими встановлено компенсацію супутньої патології. Однак на тлі масивної втрати ваги у Івана сформувались гігантські жирові відкладення на стегнах, які суттєво заважали вільно рухатись. Йому було запропоновано оперативне видалення жирових відкладень стегон.

Після втручання  позбувся ще зайвих 30 кг! На момент виписки скарги відсутні, маса тіла становить 185 кг. Попереду у пацієнта подальша втрата маси тіла та за потреби пластика надлишкової шкіри. Тепер Іван впевнено крокує до своєї мрії.