+38 044 272 22 05, +38 044 272 34 03

Київ, вул. Вознесенський узвіз, 22

office@cimt.com.ua

  • UKR

Мультидисциплінарна команда ЦІМТ на гастроентерологічному конгресі UEG WEEK в Барселоні

Мультидисциплінарна команда гастроентерологів та хірургів ЦІМТ, на чолі з завідувачем гастроентерологічного відділення Бака О.М., брала участь у наймасштабнішому європейському гастроентерологічному конгресі UEG WEEK, який проходив з 19 по 23 жовтня в Барселоні.

Завершив свою роботу наймасштабніший гастроентерологічний конгрес Європи UEGW 2019, який проходив у Барселоні, Іспанія. Більш ніж 13 тисяч учасників зі 120 країн світу прийняли участь у його роботі. Міждисциплінарні симпозіуми, на яких делегатів знайомили з останніми досягненнями в галузі терапевтичної та хірургічної гастроентерології та гепатології, інтенсивні інтерактивні курси, можливість обговорити складні клінічні випадки, обмінятися досвідом клінічної практики між доповідачами, модераторами та аудиторією, сесії з теоретичних знань, презентовані на яких матеріали будуть завтрашніми стандартами лікування.

Прикладом сучасного підходу до проведення сесії може слугувати інтегрований симпозіум «Сьогоднішня наука; завтрашня медицина» – це поєднання засідань, з участю провідних вчених світу та молодих учених, які втілюють у клінічну практику наробки фундаментальних досліджень, таким чином втілюючи концепцію трансляційної медицини.

На сесії з живої ендоскопії провідні міжнародні експерти демонстрували передові методики поряд з базовими процедурами, які транслювалися із операційної безпосередньо до аудиторії, під час відео сесії були представлені короткі відеоролики, демонструвались цікаві та відносно рідкісні випадки з ендоскопічної практики. 

Важлива частина роботи кожного конгресу – постерна сесія. Це відмінна можливість презентувати свою роботу та у невимушеній атмосфері обговорити її зі спеціалістами світового рівня, унікальна можливість для поглибленого наукового обміну. Завідувач відділення гастроентерології ЦІМТ Бака О. М. презентувала роботу мультидисциплінарної команди: The psychological aspects and health-related quality of life in obese patients with non-alcoholic fatty liver disease with mild fibrosis (Психологічні аспекти та якість життя, що пов’язана зі здоровям у пацієнтів з ожирінням та неалкогольною жировою хворобою печінки з початковим фіброзом), яка викликала зацікавленість експертами з цього напрямку.

В цьому році рекордна кількість учасників – більш ніж 4 тисячі, прийняла участь в роботі різних курсів післядипломної освіти (Postgraduate Teaching Programme). Серед них були і наші молоді лікарі-інтерни – Троц Валерія та Троц Артем. Протягом двох днів вони мали можливість ознайомитись з останніми досягненнями у діагностиці, терапевтичних та хірургічних підходах до лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та гепатології.

Інтерактивний формат лекцій, включаючи презентації складних клінічних випадків, дебати та відео презентації, надали можливість найбільш ефективно засвоїти науковий матеріал, а робота в зонах практичних навичок надала змогу відточити свою майстерність.