+38 044 272 22 05, +38 044 272 34 03

Київ, вул. Вознесенський узвіз, 22

office@cimt.com.ua

  • UKR

Наші хірурги виступили з науковими доповідями на наймасштабнішому в світі баріатричному Конгресі

Наші хірурги виступили з науковими доповідями на наймасштабнішому в світі баріатричному Конгресі

З 3 по 7 вересня у Мадриді проходив 24-й Всесвітній конгрес Міжнародної федерації хірургії ожиріння та метаболічних порушень (IFSO). В цьому представницькому форумі взяла участь делегація спеціалістів нашого Центру – провідні хірурги на чолі з професором І.М.Тодуровим.

Вони презентували міжнародній науковій медичній спільноті три доповіді на теми «Initial experience of endoscopic management of intraluminal gastric band erosions after adjustable banding. Review of two cases», «Management of a complex gastric fistula following laparoscopic sleeve gastrectomy with homemade endo-vacuum sponge» та «First experience in Single Incision Laparoscopic Sleeve Gastrectomy in morbidly obese diabetic patient».

Доповіді були присвячені таким важливим питанням баріатричної/метаболічної хірургії, як діагностика, профілактика та лікування ускладнень хірургічного лікування з використанням інноваційних малоінвазивних методів. Крім того, велику увагу було надано такому важливому та прогресивному напрямку, як однопортові хірургічні операції у лікуванні пацієнтів з ожирінням та цукровим діабетом.

Наші лікарі поспілкувалися із провідними фахівцями в області хірургії ожиріння та метаболічних порушень, такими, як Mathias Fobi, Jean-Marc Chevallier, Antonio Torres, Jacques Himpens, Almino Ramos.
«Обмін досвідом та знаннями із всесвітньо відомими баріатричними хірургами та організаторами Конгресу – це можливість бути завжди в центрі всіх новітніх досягнень в області баріатрії. Це якнайкраще сприятиме підвищенню компетенції наших спеціалістів та, відповідно, результатів для пацієнтів» – сказав професор Тодуров.