+38 044 272 22 05, +38 044 272 34 03

Київ, вул. Вознесенський узвіз, 22

office@cimt.com.ua

  • UKR

Ортопеди ЦІМТ провели процедуру інноваційної регенеративної медицини

Команда ортопедів нашого Центру провела лікувальну процедуру введення фракції стромальних стовбурових клітин в колінний суглоб, уражений деформуючим артрозом. Ця маніпуляція, що отримала в медицині назву SVF-терапії, дозволяє пацієнту позбутися болю та повернутися до фізичної активності в ситуації, коли альтернативою може бути тільки заміна суглоба на ендопротез. В основі даної інноваційної терапії лежить здатність клітин організму до відновлення, прискорити яке можуть тільки стовбурові клітини.
Наші ортопеди можуть без ризику для здоров’я вилучити стовбурові клітини з жирової тканини пацієнта. А при збагаченні стромально-васкулярної фракції плазмою крові їх позитивні властивості посилюються у рази.
Маніпуляція виконується у два етапи. Спочатку відбувається забір жирової тканини з області живота, стегна або талії. Видалений матеріал проходить центрифугування, де ділиться на кілька фракцій. Клітини відокремлюються від інших і проходять спеціальну обробку, після якої з’єднуються з аутоплазмой і стромально-васкулярная фракція вводиться в уражену область.