+38 044 272 22 05, +38 044 272 34 03

Київ, вул. Вознесенський узвіз, 22

office@cimt.com.ua

  • UKR

Співробітник Центру на міжнародній конференції «Liver Cancer: Advances in Science and Clinical Management»

Відбулась 14 щорічна науково-практична конференція «Liver Cancer: Advances in Science and Clinical Management», присвячена актуальній проблемі новоутворень та хронічних захворювань печінки, яка проводиться в одному з найбільш сучасних мультидисциплінарних лікарняних центрів світу – Mount Sinai, Нью Йорк, США.
На конференції виступила завідувач гастроентерологічного відділення ДНУ ЦІМТ Бака Олена Михайлівна, яка в свою чергу є членом американської ассоціаціі по вивченню захворювань печінки (AASLD).

Під час роботи в рамках даного форуму багатопрофільними експертами розглядались питання етіології, патогенезу та новітніх способів лікування хронічних захворювань печінки, гепатоцелюллярної та холангіокарцином, були презентовані новітні терапевтичні та хірургічні методи лікування.
Були розглянуті питання епідеміології та факторів ризику розвитку раку печінки, розібрані особливості лікування хворих на рак печінки відповідно до останніх міжнародних рекомендацій, розяснення механізму дії нових таргетних препаратів та імунної терапії а також аналіз перспектив нових видів лікування (комбінованої та променевої терапії) в лікуванні раку печінки.