+38 044 272 22 05, +38 044 272 34 03

Київ, вул. Вознесенський узвіз, 22

office@cimt.com.ua

  • UKR

В нашому Центрі розпочато програму імунофлюоресцентної навігації в хірургії

В ЦІМТ НАН України дано старт інноваційній методиці надання хірургічної допомоги – імунофлюоресцентній навігації в хірургії. Суть методики полягає у введені в організм до або під час оперативного втручання спеціального флуоресцентного барвника (індоціанін зелений – ICG) з наступною оцінкою його розповсюдження за допомогою спеціальної камери в інфрачервоному спектрі опромінення.

Впровадження подібних інноваційних методів візуалізації викликано сучасними вимогами до якості оперативного лікування, що значно зросли за останні декілька десятків років – хірургія перейшла в епоху органозберігаючих та реконструктивних втручань, мета яких не лише вилікувати хворого, а і пришвидшити його одужання, зберегти комфорт та якість життя.

Завдяки імунофлюоресцентній візуалізації в хірургії наші операції безумовно стануть ще більш «точними», ефективними та безпечними. Адже ICG-технології дозволяють зокрема об’єктивно оцінити кровопостачання органів черевної порожнини, уточнити анатомію судин та жовчовивідних протоків під час операції, з’ясувати наявність лімфовузлів ймовірно вражених пухлинним процесом, запобігти пошкодженню життєво важливих структур та, загалом, дати більш чітку та правильну відповідь на питання «Що видаляти, а що – ні?».

Наразі існує ціла низка напрямків з широкими перспективами використання можливостей імунофлюоресценції. Це, зокрема, хірургія печінки та жовчовивідних протоків, онкологічна, невідкладна та реконструктивна хірургія.

Для системного використання імунофлюоресцентної навігації в хірургії в нашому Центрі наявне унікальне обладнання та досвід, отриманий співробітниками під час стажувань у провідних наукових центрах Європи.