+38 044 272 22 05, +38 044 272 34 03

Київ, вул. Вознесенський узвіз, 22

office@cimt.com.ua

  • UKR

Запрошуємо до участі у конференції «Метаболічний синдром в міждисциплінарному аспекті»

ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України» за підтримки МОЗ України та профільних медичних товариств 4-5 жовтня 2019 року проводить науково-практичну конференцію з міжнародною участю “МЕТАБОЛІЧНИЙ СИНДРОМ В МІЖДИСЦИПЛІНАРНОМУ АСПЕКТІ: КОНКУРЕНЦІЯ ЧИ ВЗАЄМОДІЯ”.

До участі у конференції запрошено більш ніж 500 учасників за спеціальністю ендокринологія, гастроентерологія, дієтологія, акушерство та гінекологія, хірургія, сімейна медицина та інш.

Місце проведення: м. Київ, RAMADA ENCORE KIEV, Столичне шосе 103

Дати проведення: 4-5 жовтня 2019 року

Робоча мова: Англійська, українська, російська

Наукова програма та реєстрація:

www.mcma.com.ua

В рамках проведення конференції  будуть представлені ексклюзивні доповіді та панельні дискусії міждисциплінарної команди європейських та національних експертів про нові досягнення у діагностиці та лікуванні метаболічного синдрому. Доповіді будуть присвячені алгоритмам діагностики та лікування метаболічного синдрому, концепції етапного лікування ожиріння із використанням терапевтичних та хірургічних підходів. Провідними лекторами різних галузей буде висвітлено питання від сучасного уявлення про етіопатогенез метаболічного синдрому, створення груп спеціалістів, які приймають участь в лікуванні даної категорії хворих до детального розбору складних клінічних випадків.

Планується проведення прямої трансляції із операційної під час виконання хірургічних втручань провідними хірургами ДНУ «ЦІМТ НАН України» та міжнародними експертами.

За результатами роботи буде прийнята резолюція щодо розгляду питань про форми здійснення моніторингу якості надання спеціалізованої допомоги  хворим із ожирінням, метаболічним синдромом та іншими коморбідними станами.

Конференцію внесено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2019 році, затверджених МОЗ України та НАМН України за номером № 306. За Наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів» кожен учасник отримує сертифікат в 10 (десять) балів.

ОРГКОМІТЕТ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ:

ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України»
Вознесенський узвіз, 22, Київ, 04053

Відповідальні особи:

Голова оргкомітету – Тодуров І.М., директор ДНУ «ЦІМТ НАН України», д.мед.н., професор

Відповідальний за наукову програму – Перехрестенко О.В. – заступник директора із наукової роботи ДНУ «ЦІМТ НАН України», провідний науковий співробітник відділу ендокринної та метаболічної хірургії ДНУ «ЦІМТ НАН України», к.мед.н. Тел. (097)759-22-44

Відповідальний за фінансово-ресурсне забезпечення, реєстрацію та співробітництво з партнерами – Поліщук О.М., керівник компанії технічного партнера конференції. Тел. (067) 656-51-68, info@mcma.com.ua

Конференція передбачає публікацію тез для електронного видання: Кінцевий термін подачі і оплати тез – до 15 вересня 2019 року. Інформація щодо вимог публікації тез на офіційному сайті конференції