+38 044 272 22 05, +38 044 272 34 03

Київ, вул. Вознесенський узвіз, 22

office@cimt.com.ua

  • UKR

Гастроентерологічне відділення

Команда фахівців гастроентерологічного відділення за мету своєї діяльності ставить, в першу чергу, надання якісних діагностичних та лікувальних послуг для покращення якості життя пацієнтів із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, печінки, підшлункової залози. У своїй роботі ми використовуємо сучасні лабораторні та інструментальні методи діагностики, ефективні схеми лікування, які відповідають міжнародним стандартам.

Діагностика та лікування захворювань печінки від неалкогольної жирової хвороби печінки, алкогольного гепатиту, гепатитів вірусної етіології до найбільш тяжкого захворювання печінки- цирозу – один із основних напрямків роботи відділення.

Одним із пріоритетних дослідницьких та клінічних  напрямків в роботі центру є проблема ожиріння. Робота в мультидисциплінарній команді, яка включає також ендокринологів, психологів, хірургів, кардіологів, ортопедів, гінекологів, урологів допомагає гастроентерологам підібрати  оптимальну стратегію і тактику лікування пацієнтів з цією складною патологією.  Ожиріння тісно пов’язано з таким захворюванням печінки  як  неалкогольна жирова хвороба печінки. Неалкогольна жирова хвороба печінки разом з пандемією ожиріння в останні роки розглядається як одне з найбільш поширених захворювань печінки у всьому світі та характеризується широким спектром проявів від простого стеатозу до цирозу печінки та гепатоцелюлярної карциноми (раку печінки). Рання діагностика, виявлення стадії захворювання, попередження прогресування дають змогу багатьом пацієнтам повернутись до якісного життя та значно його подовжити.

Враховуючи те, що пацієнти з надлишковою вагою, окрім ураження печінки, мають цілий ряд супутніх захворювань, включаючи ендокринні розлади, патологію серцево-судиної системи, опорно-рухового апарату, статевої системи  в лікуванні таких хворих тільки комплексний підхід надасть змогу отримати чудові результати та значно покращити якість життя.

Велика частина пацієнтів гастроентерологічного відділення це пацієнти з кислотозалежними захворюваннями. Якщо  у 20 столітті серед кислотозалежних станів на першому місті стояла  виразкова хвороба шлунка та 12-палої кишки, то завдяки виявленню основної причини захворювання – бактерії Н.Pylori та проведенню  ефективної проти виразкової терапії в світі отримали змогу значно знизити кількість захворювань цією хворобою,  зменшити кількість хірургічних ускладнень таких як перфорація, стеноз, кровотеча та рак шлунка. Але проблема діагностики та лікування пептичної виразки і досі залишається актуальною. Тому тільки грамотна діагностика та лікування відповідно до міжнародних консенсусів надасть Вам змогу побороти цей недуг.

У 21 столітті  на перший план серед кислотозалежних станів  виходить гастроезофагеальна рефлюксна хвороба. Це захворювання значно погіршує якість життя не тільки за рахунок розвитку класичних «стравохідних симптомів» таких як печія, болі, дисфагічні явища, але й за рахунок неспецифічних проявів:бронхолегеневих, стоматологічних, кардіологічних, отоларингологічних.  Наявність сучасного ендоскопічного обладнання, якісна морфологічна діагностика, лікування високоефективними препаратами дають нам  змогу отримати гарні результати. Своєчасна діагностика та якісне лікування цього захворювання надає можливість попередити розвиток таких ускладнень  ГЕРХ  як стравохід Баррета та аденокарцинома стравоходу.

Діагностика та лікування захворювань кишківника,  включаючи функціональні розлади (синдром подразненого кишечника, функціональний закреп та інші), запальні захворювання кишківника (неспецифічний виразковий коліт та хвороба Крона, мікроскопічний коліт), дивертикулярна хвороба  також потребують злагодженої командної роботи.  Маючи в своєму арсеналі найсучаснішу  ендоскопічну апаратуру, апаратуру для ультразвукової діагностики,  проводячи високоякісний  морфо-гістологічний аналіз, використовуючі сучасні лабораторні методи (виявлення кальпротектіну, лактоферину в калі, виявлення специфічних  антитіл p-ANCA, ASCA) інструментальні (компьютерну томографію, магнітно резонансну томографію, а при необхідності ендосонографію) методи, ми проводимо діагностику на рівні, що відповідає світовим стандартам.  Лікуванння призначається відповідно до міжнародних протоколів.  В разі необхідності – при виявленні онкопатології, ускладнених форм  захворювання  тактика лікування обговорюється і в подальшому проводиться  мультидисциплінарною командою.

У відділенні проводиться також діагностика та лікування різних захворювань жовчного міхура та підшлункової залози. Разом з використанням сучасних ефективних препаратів  в схему лікування деяких захворювань  ми включаємо такий високоефективний  метод  лікування як дуоденальне зондування.

Враховуючи  те, що хірургія є пріорітетним напрямком  в роботі центру,  до та післяопераційний супровід пацієнтів у складі мультидисціплінарної команди  є важливою частиною діяльності гастроентерологічного відділення.

Якщо Ви стали відмічати хоч незначні зміни у Вашому загальному стані – зниження працездатності, втому, зниження апетиту, болі, диспепсичні явища (печію, відрижку, нудоту, гіркоту і сухість у роті), проблеми з кишківником (порушення випорожнення- закрепи або діарею, метеоризм, наявність слизу, крові в калі), зниження або збільшення  ваги – не зволікайте, звертайтесь до гастроентерологічного відділення Центру інноваційних медичних технологій НАН України  і наші фахівці високопрофесійно допоможуть вирішити Ваші проблеми,  не тільки провівши високоякісну діагностику та лікування, але і забезпечать подальше спостереження та профілактику прогресування захворювання

Контактні телефони:

098-638-06-93

066-274-88-35